אודות הצהרון של קרן

כשאתם חושבים על צהרון, איך אתם מצפים שהוא יהיה? מה אתם מאמינים שצהרון טוב צריך להעניק לילדים?תכנים עשירים? עזרה בלימודים? פעילויות חברתיות? כיף ופינוק? ערכים וחינוך?הצהרון של קרן בקריית טבעון מעניק את כל אלה לילדים , והרבה יותר מזה.

בסביבה מטופחת ובטוחה, מקבלים ילדי הצהרון יחס משפחתי וחם ותכנים מעשירים גם יחד.
הילדים נהנים מארוחות חמות מזינות ובריאות – בישול ביתי תפריט הממוקד במזונות בריאים ומזינים, אכילה משותפת בסביבה חברית ונעימה, מהווה פסק זמן נינוח אחרי ההגעה מבית הספר או גן הילדים.
עזרה בלימודים, בהכנת שיעורי בית – הכוונה בהכנת שיעורי בית בדרך שמפתחת את יכולתם של הילדים להתמודד עם חומר הלימודים בהצלחה. יחס אישי ולימוד עם כל הכלים הנדרשים להצלחה של ילדכם.
פעילות יצירתית וחברתית שמשפרות את הכישורים החברתיים של הילדים ונותנות מקום להבעה אישית מפתחת.
פעילות מודרכת בחצר מקורה ובטוחה – הילדים מניעים את הגוף, משחקים ונהנים יחד. החצר מחולקת למספר אזוריי פעילות שופעים תוך הקפדה על בטיחות ילדכם והשגה מקסימלית של הנאה.
הצהרון של קרן בקרית טבעון, פועל מזה מספר שנים ויודע בחום ובאהבה של קרן לילדים הבית שלהם האהבה ,והידיעה שילדכם נמצא במקום הטוב ביותר ידוע כבר בכל האיזור שהצהרון של קרן מעניק לילדים את המיטב.
הצהרון פתוח במהלך שנת הלימודים בימים א-ה בין השעות מסיום הפעילות המוסדית ועד השעה 17:00 ובמהלך החופשות מבתי הספר והגנים פועל במתכונת מיוחדת לפי התכנית שתוגש לכל הורה.
שאתן חושבות על המסגרת הנכונה לילדכן שאתן רוצות את הטוב ביותר בעבורם רק בצהרון של קרן תמצאי את השקט הנפשי .בית חם, צוות של שנים ,המלצות של מאות הורים לאורך יותר מעשור של עשייה .

הורים עסוקים, אמהות עובדות יכולות להיות רגועות ובטוחות שהילד/ה בידיים הכי מקצועיות הכי בטוחות והכי אוהבות בסביבה.
אני קרן בלחנס, אמא לארבעה ילדים תושבת קרית טבעון המנהלת את הצהרון, איני מתפשרת על פחות מהטוב ביותר עבור ילדיכם הם הילדים שלי .
התקשרו עוד היום 050-2236000

הרשמו עכשיו לצהרון של קרן

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 050-2236000 או מלאו פרטים למטה